توجه لطفا جهت خرید گیفت کارت و مشاهده قیمت ها به سایت گیفت کالا giftkala.com مراجعه کنید.

جهت ورود به سایت گیفت کالا کلیک کنید

شماره تماس:: -- 02144150357

گیفت کارت اپل موزیک 3 ماهه آمریکا
0

گیفت کارت اپل موزیک 4 ماهه آمریکا

توجه : گیفت کارت اپل موزیک 4 ماهه آمریکا فقط جهت استفاده برای کسانی میباشد که تا بحال از اکانت اپل موزیک استفاده نکرده باشند. قیمت پایین این محصول هم به همین خاطر میباشد.

با خرید این محصول شما می توانید تا 65500 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 65500 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 3,275 تومان.


این محصول در انبار موجود نیست
655,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل موزیک 4 ماهه آمریکا

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و استفاده روز افزون آن در جامعه شاهد بوجود آمدن و استفاده کالاها و اصطلاحات جدیدی در این زمینه هستیم. یکی از این کالا ها گیفت کارت gift card  یا کارت هدیه میباشد. با توجه به شرکت ارائه کننده ، اسامی مختلفی به دنبال آن میاید، مانند: گیفت کارت ایتونز محصول شرکت اپل، گیفت کارت گوگل پلی استور ( اندروید ) محصول شرکت گوگل و  .......

شرکت اپل برای امکان خرید کاربران در اپ استور خود گیفت کارت های مخصوص آیتونز را روانه بازار کرده است.کاربران شرکت اپل از این گیفت کارت ها برای خرید در اپ استور و همچنین خرید در بازی ها و نرم افزار ها می توانند بهره ببرند. گیفت کارت های اپل دارای مقداری مختلف دلاری می باشند: مقادیر دلاری 5، 10، 15، 20، 25، 50 و 100 مقادیر استاندارد میباشند.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت های گیفت کارت خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

گیفت کارت اپل موزیک 4 ماهه آمریکا

گیفت کارت اپل 3 ماهه که از سایت های گیفت کارت خریداری میکنید، گیفت کارت اورجینال شرکت اپل میباشد. شما میتوانید پس از خرید گیفت کارت و دریافت کد، در صورت نیاز برای تحویل اسکن کارت اقدام نمایید. با خرید گیفت کارت آیتونز 3 ماهه شما میتوانید اکانت اپل خود را به مقدار 3 ماهه شارژ کرده و در اپ استور استور شرکت اپل با خیال راحت و مطمئن خرید خود را انجام دهید.

شما عزیزان میتوانید با خیالی راحت این گیفت کارت ها را به صورت اورجینال از سایت های گیفت کارت خریداری کنید و بدون مشکل استفاده نمایید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*