فروش آنلاین گیفت کارت اپل ITunes ،گوگل پلی ، پلی استیشن ، استیم ، xbox و...

 کد گیفت کارت بلافاصله بعد از خرید  و احراز هویت به شماره موبایلی که با آن ثبت نام کرده اید پیامک میشود  .        لطفا در انتخاب کد گیفت کارت دقت فرمایید، کد پس از خرید تعویض یا مرجوع نمیگردد.

 توجه : در صورتی که از فیلتر - شکن استفاده کنید امکان ثبت سفارش وجود ندارد . حتما با ای پی ایران وارد شوید.

شماره تماس:: 09128495125-- 09123065489

گیفت کارت گوگل پلی استور Google Play Gift Card


گیفت کارت های گوگل پلی، کارت هایی دارای اعتبار مالی هستند که  جهت خرید در اپ استور گوگل پلی در دستگاه هایی با سیستم عامل اندورید مورد استفاده قرار میگیرند، شما با شارژ کردن اکانت خود میتوانید به تمامی خدمات پولی موجود در این بازار بزرگ دسترسی داشته باشید.
برای استفاده از این مزایا و استفاده کامل از اپ استور بزرگ گوگل شما نیازمند یک دستگاه با سیستم عامل اندروید و یک حساب کاربری در گوگل میباشید. حساب کاربری گوگل همان ایمیل گوگل می باشد که به جیمیل معروف هست.(مانند higiftcard@gmail.com) .شما برای شارژ و خرید در گوگل پلی فقط کافیست صحفه آموزش سایت های گیفت کارت را مطالعه کنید.

گیفت کارت بلافاصله بعد از خرید به شما تحویل داده شده و برای شما پیامک میشود و در صورت نیاز به اسکن کارت ها از طریق پشتیبانی سایت میتوانید به صورت ایمیل دریافت کنید.

نکته بسیار مهم در مورد گیفت کارت گوگل پلی

⛔️ توجه داشته باشید که بر اساس تحریم های تازه امریکا در صورت استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی امریکا، با آی پی ( وی-پی-ان ) هر کشوری به جز امریکا، کد را باطل کرده و بلا استفاده می شود. ✔️ از طریق وی-پی-ان معتبر آمریکایی و از طریق سایت play.google.com اقدام به شارژ گیفت کارت خود نمایید. ✔️ به هیچ عنوان از نرم افزار گوگل پلی یا همان پلی استور جهت شارژ استفاده نکنید . ⛔️ توجه داشته باشید درصورت هرگونه اشتباه از جانب خریدار سایت گیفت کارت هیچ خسارتی را متقبل نمیشود.

فیلتر محصولات
1 - 10 از 10
1 - 10 از 10