توجه لطفا جهت خرید گیفت کارت و مشاهده قیمت ها به سایت گیفت کالا giftkala.com مراجعه کنید.

جهت ورود به سایت گیفت کالا کلیک کنید

شماره تماس:: -- 02144150357

گیفت کارت آمازون 50 دلاری آمریکا
0

گیفت کارت آمازون 50 دلاری آمریکا

خرید گیفت کارت آمازون 50 دلاری آمریکا

با خرید این محصول شما می توانید تا 150800 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 150800 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 7,540 تومان.


اخطار: آخرین موجودی فعلی!
1,508,000 تومان
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت آمازون 50 دلاری

در سالهای اخیر با رشد استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین تقریبا تمام شرکت ها اقدام به عرضه گیفت کارت هایی برای پرداخت راحتتر توسط کاربرهای خود کرده اند.

همانطور که میدانید فروشگاه اینترتی آمازون چند سالی می باشد که به موفقیت فراوانی در فروش آنلاین رسیده است. در حال حاضر میتوان گفت فروشگاه آمازون تمامی اقلام مورد نیاز هر فردی را در خود جای داده است. از محصولات ارائه شده در سایت آمازون میتوان از خودرو تا تجهیزات ساختمانی و..... نام برد.

شرکت آمازون برای سهولت خرید از سایت خود برای کسانی که دسترسی به حساب های بین المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت .....ندارند اقدام به ارائه گیفت کارت آمازون کرده است. گیفت کارت آمازون میتواند مقادیر 3 ، 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 50 ، 100 دلار ی باشد. شما پس از خرید گیفت کارت آمازون می توانید بهمان میزان از روی سایت آمازون خرید انجام دهید.

 توصیه ما به شما عزیزان این است که در هنگام ساخت اکانت آمازون حتما استور امریکا را انتخاب کنید. چرا که گیفت کارت آمازون امریکایی در ایران بیشتر در دسترس می باشد. همچنین استور امریکا کامل تر و بروزتر می باشد.

گیفت کارت های آمازون موجود در  سایت یو گیفت کارت همگی از گیفت کارت های اورجینال شرکت آمازون بوده و پس از خرید گیفت کارت و دریافت کد، در صورت نیاز میتوانید برای تحویل اسکن کارت اقدام نمایید.

شما می توانید از سایت یو گیفت  اقدام به خرید گیفت کارت آمازون نمایید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*