توجه لطفا جهت خرید گیفت کارت و مشاهده قیمت ها به سایت گیفت کالا giftkala.com مراجعه کنید.

جهت ورود به سایت گیفت کالا کلیک کنید

شماره تماس:: 09128495125-- 02144150357

قوانین و شرایط استفاده

بخش اول

– بنا بدستور پلیس فتا و مقام قضایی جهت احراز هویت کاربران، تمامی کاربرانی که برای بار اول اقدام به خرید میکنند، پس از تکمیل خرید میباست علاوه بر شماره همراه خود، یا یک شماره تلفن ثابت جهت تایید حساب کاربری به کارشناسان پشتیبانی ارائه دهند و یا تصویر کارت شناسایی خود را ارسال کنند. پس از تایید توسط کارشناسان کد بلافاصله برای کاربر ارسال میگردد.
-لازم به ذکر است تاییدیه کارت ملی و کارت بانکی، همراه با عکس سلفی، در صورتی که کارشناسان فروش از خریدار درخواست نمایند، الزامی می باشد.
-تمامی این مراحل در کمتر از چند دقیقه صورت میگیرد.
-احراز هویت فقط برای خرید اول بوده و در خریدهای بعدی پس از پرداخت بلافاصله کد محصول برای کاربر ارسال میگردد.

  برای خرید های بالاتر از یک 250 هزار تومان ارائه کارت شناسایی الزامی میباشد.

حتما قبل از خرید طریقه استفاده از گیفت کارت کاملا اگاه باشید وحتما اطمینان حاصل کنید موبایل ، کامپیوتر و یا سایتی که قصد خرید محصول از ان را دارید از گیفت کارت مورد نظر شما پشتیبانی میکند و شما میتوانید با ان گیفت کارت از انها خرید کنید چون در غیر این صورت امکان تعویض کارت و یا عودت وجه وجود ندارد.

- قبل از خرید از ادرس و کشور اکانت خود مطلع شوید و بعد اقدام به خرید کنید امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد.

سازنده حساب کاربری حق خرید برای اشخاص دیگر و یا خرید با کارت بانکی دیگران را ندارد. هر شخص ملزم به ساخت اکانت برای خود و خرید فقط با کارت بانکیه خود را دارد.

-خریدار میبایست در هنگام خرید، بسته مورد نظر خود را بدقت انتخاب کند زیرا کلیه مسئولیت این انتخاب بر عهده خریدار می باشد. (در صورتی که کمتر از 2 هفته قصد استفاده از گیفت کارت ها را دارید اقدام به خرید کنید زیرا بعد از ان امکان پیگیری گیفت کارت های که به هر دلیلی دچار مشکل میشوند وجود ندارد.)

امکان تعویض بسته خریداری شده و یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نیست. .
-از ارائه خدمات به افراد زیر ۱۸ سال معذوریم. خرید برای افراد زیر 18 سال تنها با هماهنگی والدین محترم آنها صورت میگیرد در صورت بروز تخلف تمامی عواقب آن بر عهده خریدار و والدین ایشان می باشد

بخش دوم

-مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

– اگر گیفت کارت خریداری شده استفاده شده باشد مشترک ملزم است به اپل، گوگل و یا شرکت مربوطه ایمیل زده و تاریخ استفاده گیفت کارت مشخص شود.اگر تاریخ استفاده قبل از خرید شما از سایت باشد گیفت کارت جدید جایگزین میشود ، لازم بذکر است این استعلام چند روز کاری زمان میبرد.

به علت تعداد تماس مشتریان و سهولت در انجام کار برای رفع مشکلات از طریق تلگرام خط پشتیبانی در تماس باشید.

بخش سوم

جهت تماس تلفنی با خط دفتر و پشتیبانی فقط در ساعات اداری پاسخگو می باشیم و ساعات غیر اداری فقط از طریق و تلگرام خط پشتیبانی پاسخگوی شماییم.

– با توجه به اینکه حق اعمال تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه گیفت کالا محفوظ می باشد لذا خریداران محترم ملزم به مطالعه این بخش قبل از خرید می باشند.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

– توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گیفت ‌کالا از سوی کاربر است.

بخش چهارم

 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و زمانی که کاربر می خواهد از خدمات وبسایت  استفاده کند تضمین می کند که حساب های بانکی و هویت ارائه شده مربوط به خود کاربر می باشد و به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند و همچنین هویتی را که کاربر به وبسایت معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

-توجه فرمایید خرید ها فقط از طرف خودتان باشد و اگر کسی شما رو ترغیب کرد که مبلغ رو اون شخص براتون واریز میکنه اما شما کد رو خریداری کنید به هیچوجه قبول نفرمایید چون با کارت های دزدی مبالغ رو انتقال میدهند به حساب شما و از هویت شما برای خرید از سایت ها استفاده میکنند که در آینده  تمام مسایل و مسولیتهای اون خریدها به گردن شخص خریدار است.